Skip to content

Contactgegevens accountmanagers voor Nederland en België


Visual Steps B.V.
Postbus 70
1420 AB Uithoorn
J.A. van Seumerenlaan 5-7
1422 XS Uithoorn
tel. 0297-386444
fax 0297-386440
www.visualsteps.nl
e-mail: info@visualsteps.nl

Visual Steps-logo

Accountmanagers

Voor België:
L&M Books BVBA
Hessenstraatje 3 bus 6
2000 Antwerpen
e-mail: info@lmbooks.be
www.lmbooks.be

Sales Vlaanderen:
Marc Grossen
+32 (0) 472 98 01 02
e-mail: marc@lmbooks.be

Raymond Vanlitsenburg
e-mail: raymond@lmbooks.be
+32 (0) 474 83 73 67

lse Schollaert
e-mail: ilse@lmbooks.be
+32 (0) 474 34 81 07

Pers en promotie Vlaanderen:
Caroline Mariën
e-mail: caroline@lmbooks.be
+32 (0) 497 15 92 05

Karen Hoorelbeke
e-mail: Karen@lmbooks.be
+32 (0) 477 68 37 14

Merchandising Vlaanderen:
Aysel Degirmenci
+32 (0) 499 25 77 72
e-mail: aysel@lmbooks.be

Bestellingen Vlaanderen via boekenbank of via Centraal Boekhuis

Voor Nederland:
Eric Winkel
tel. 06-21544083
e-mail: eric.winkel@karakteruitgevers.nl

Remko Polack
tel. 06-55843461
e-mail: remko.polack@karakteruitgevers.nl


Visual Steps™-methode

Al jarenlang de meest effectieve manier om te leren werken met de pc, tablet of smartphone!  Lees over de methode




Koopjeshoek

De Visual Steps-boeken

Direct aan de slag / Stap-voor-stapinstructies / Begrijpelijke inhoud